Věrnostní program

CO JE NÁŠ VĚRNOSTNÍ PROGRAM:
Zákazníci, kteří jsou či budou do tohoto programu zařazeni, získají výhodu dlouhodobých slev na kompletní sortiment námi nabízeného zboží.

PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU:
Do našeho věrnostního programu bude zařazen každý náš registrovaný zákazník, který u nás v předchozím kalendářním roce (ne tedy za předchozích 12 měsíců) nakoupil zboží v určité hodnotě. Započítává se pouze odebrané (vyfakturované) zboží, nikoliv zboží objednané. V tom může být rozdíl, protože ne vždy se podaří dodat veškeré objednané zboží. Zákazníci, kteří budou do programu zařazeni, budou mít po celý kalendářní rok výhodu slev na náš veškerý sortiment. Pokud ovšem v aktuálním kalendářním roce nedosáhnou nákupního limitu, budou pro následující rok z programu opět vyřazeni či přeřazeni do nižší slevové skupiny.

SLEVOVÉ SKUPINY:
Skupina A 5%
Do skupiny A budou zařazeni zákazníci, kteří u nás v předchozím kalendářním roce odebrali zboží za více než 40 000,- Kč včetně DPH a získají tím slevu 5% na veškerý náš sortiment.
Skupina B 3%
Do skupiny B budou zařazeni zákazníci, kteří u nás v předchozím kalendářním roce odebrali zboží za více než 30 000,- Kč včetně DPH a získají tím slevu 3% na veškerý náš sortiment.
Skupina C 2%
Do skupiny C budou zařazeni zákazníci, kteří u nás v předchozím kalendářním roce odebrali zboží za více než 20 000,- Kč včetně DPH a získají tím slevu 2% na veškerý náš sortiment.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:
Vyhrazujeme si právo v případě nutnosti změnit výši procentuálních slev a limitů k jejich dosažení. Rovněž si vyhrazujeme právo kdykoli zákazníka z programu vyřadit. Důvodem k vyřazení může být např. nepřevzetí zásilky nebo častější storno objednávek. Zákazníka, který byl do programu zařazen nebo z něj vyřazen, budeme informovat e-mailem. Informace o výši nákupů nebudeme poskytovat. Každý zákazník si může výši svých nákupů spočítat sám z obdržených faktur se zbožím nebo po přihlášení do obchodu v přehledu svých objednávek.

Copyright © 2021  Modely vláčků. Powered by Zen Cart